Serkan Yatçılık Ekibi

Burak Serkan GÜLER

1972 doğumlu,Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F 1995 mezunudur.1996 dan bugüne Yat Turizmi faaliyetinde bulunan Sn:B.Serkan Güler kendi adını da taşıyan Serkan Yatçılığın Kurucusu ve Yönetim Kurulu başkanı olup aynı zamanda 2013-2017 yılları arası Deniz Ticaret Odası Antalya şubesi yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

İletişim : serkan@serkanyachting.com


Tuğcan Alp GÜLER

1988 doğumlu olan Sn:Tuğcan Alp Güler , Serkan Yatçılığın ortaklarından olup aynı zamanda Bodrum Şubemizin müdürüdür. Tekne operasyonlarını yönetmesinin yanında, Antalya merkez ile finansal koordinasyonu sağlamaktadır. İletişim : alp@serkanyachting.comHalime BİLGİÇ

Belçika doğumlu olan Sn:Halime Bilgiç şirketimizde 2008 den bu yana Rezervasyon sorumlusu olarak görev yapmaktadır.Ayrıca tüm yolcularımıza Fransızca,İngilizce ve Almanca olarak üç dilde en iyi şekilde hizmet vermektedir.Gelen tüm mavi tur yolcularımız onun güler yüzü ile bizi tanımaktadır.

İletişim : halime@serkanyachting.com


Arife ÇATAR

Firmamızda 2008 yılından bu yana beraber çalıştığımız Sn:Arife Çatar, ofiste çalışanların moral kaynağı olup , ofisimizin mutfak ve servis işlerini yürütmektedir.

İletişim : -


Koray AKIŞ

2012 yılında Serkan Yatçılık ailesine katılan Sn:Koray Akış ; Bodrum bölgesi için firmamıza oniki ay boyunca gelen tüm talepleri , yerinde ve hızlı bir şekilde sonuçlandırmamıza yardımcı olmakla beraber, bölgedeki tecrübesi ile firmamıza hız katmaktadır.

İletişim : koray@serkanyachting.com


BEYZADE YAT KAPTANIMIZ FERDİ YÜKSEL

Mülkiyeti firmamıza ait olan BEYZADE Yatımızda kaptanlık yapan Sn:Ferdi Yüksel yat üzerinde tam yetkiye sahiptir.


HELİN SULTAN YAT KAPTANIMIZ TAYFUN KAYA

Mülkiyeti firmamıza ait olan HELİN SULTAN Yatımızda kaptanlık yapan Sn:Tayfun Kaya, yat üzerinde tam yetkiye sahiptir.