Marmaris - Fethiye - Marmaris

1. Gün
Marmaris Limanı'nda tekneye biniş. (Genelde öğleden sonra 14:00 civarı tekneye binilir) Tura ve tekneye ilişkin bilgiler, yolcular arası tanışma. Tercihe göre limanda ya da yakın koylardan birinde geceleme.

2. Gün
(Gece limanda geceleme yapılmışsa) Sabah liman işlemleri sonrası yola çıkış. Öğleyin Ekincik'e varış. Yemekten sonra kamışlarla kaplı Dalyan çayı deltasını, Kaunos harabelerini ve kaya mezarlarını, çamur banyosunu gezme imkanı, İztuzu kumsalında yüzme imkanı. Geceleme Ekincik'de.

3. Gün
Sabahleyin Kurdoğlu Burnu'nu dönerek Manastır, Kleopatra Koyu ve Hamam Koyu çevresinde molalar.

4.Gün
Tersane Adası, Yassıca Adalar civarında denize girme molaları, geceleme Göcek veya Fethiye'de. Fethiye'de (antik Telmessos) kaya mezarlarını gezme olanağı.

5.Gün
Sabah kısa bir yolculuktan sonra Ölüdeniz'e varış. (Yatların Ölüdeniz'in iç bölümüne girmeleri yasaktır) Denize girme molası. Öğleden sonra ve geceleme Gemile Adası veya Beştaş Koyu'nda. Buradan Rumlardan kalma Kayaköy'e (Karmilasos) yaklaşık bir saatlik bir yürüyüş ile varılabilir.

6. Gün
Sabahleyin 3-4 saatlik uzunca bir seyirle Dişibilmez ve Baba Adası'ndan geçerek Ekincik civarındaki koylardan birinde geceleme.

7. Gün
Sabahleyin yaklaşık iki saatlik bir seyirle Inceada-Gebekilise'ye varış. Öğleden sonra Kadırga ve Kumlubük'de molalarla Turunç'a varış ve geceleme.

8. Gün
Marmaris Limanına giriş ve saat 10:00'da tekneden ayrılış

Hava şartlarına göre tur programında değişiklik olabilir

Marmaris-Fethiye-Marmaris