Bodrum - Gökova - Bodrum

Bodrum - Gökova - Bodrum

1. Gün:
Öğleden sonra saat 15.00 civarı yata giriş. Konuklarımızı tur programı hakkında bilgilendirme. Bodrum'u görebilmek ve Bodrum gecelerinin keyfini sürebilmek için Akşam yemeği sonrasında geceleme Bodrum Limanı'nda.
2. Gün:
Liman işlemleri tamamlandıktan sonra hareket ediyoruz, öğlen yemeği ve yüzme molası için ilk durağımız olan Orak adasına doğru açılıyoruz. Ardından Küçük bir balıkçı köyü olan Çökertme'ye doğru yola çıkıyoruz,akşam yemeği ve geceleme bu güzel Balıkçı köyünde.
3. Gün:
Sabahın erken saatlerinde Yedi Adalar'a doğru hareket ediyoruz. Yolculuk esnasında kahvaltıdan sonra Adalar arasında geçen bir günün ardından akşam yemeği ve geceleme için Küfre Koyu'ndayız.
4. Gün:
Kahvaltıdan sonra 1,5 saatlik kısa bir yolculuğun ardından Löngöz Koyu'na ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizin sonrasında İngiliz Limanı denen Çay'ı ziyaret ediyoruz. Buranın adı 2nci Dünya Savaşı'nda İngiliz torpido gemilerinin buraya gizlenişinden gelmektedir. Akşam yemeği ve geceleme limanda.
5. Gün:
Kahvaltıdan sonra kısa bir yolculukla Kleopatra Adası'na varıyoruz. Adanın batısında bulunan küçük, harika bir plajla ilgili söylentiye göre buradaki kumlar Kleopatra için Kuzey Afrika'dan getirtilmiştir. Akşamüzeri Karacasöğüt'e varıyoruz ve Erzak tazelenir. Bu küçük köy Marmaris'e 25 km mesafede olup Marmaris'te biraz vakit geçirilebilir.
6. Gün:
Sabah erkenden Kargılı Koyu'na doğru hareket ediyoruz. Yolculuk esnasında kahvaltı edip, öğle yemeğinden sonra Alakışlabükü'ne yol alıyoruz, sahildeki Bizans kalıntıları gezilebilir. Akşam yemeği ve geceleme Alakışlabükü'nde.
7. Gün:
Kahvaltıdan sonra Pabuç Burnu'na varıyoruz. Akşamüzeri kaplıca ve mağaraları ziyaret için Kara Ada'ya geçiyoruz. Bodrum Limanı'nda akşam yemeği ve geceleme.
8. Gün:
Kahvaltımızdan ardından bir başka yolcuğumuzda buluşmak üzere saat 10:00'da tekneden ayrılıyoruz.

Hava şartlarına göre tur programında değişiklik olabilir.

Bodrum-Gokova-Bodrum Harita