FETHİYE -> MARMARİS (mini tour)

1. Gün: GÖCEK ADASI – YASSICA ADALARI
Fethiye’den Mini Tur için yata gelecek konuklar tekneye 09:00 ’ a kadar giriş yapmak durumundadır. Birbirinden güzel tabiat harikası adaların arasında seyir ederek nihayetinde Göcek Adası’na demirlenir. Yüzme molası ve öğle yemeğinden sonra Yassıca Adaları’na hareket edilir ve buranın mükemmel manzarası eşliğinde geceleme yapılır.

2. Gün: BEDRİ RAHMİ – DOMUZ ADASI – AĞA LİMANI
Kahvaltıdan sonra Bedri Rahmi Koyu’na hareket edilir. Bedri Rahmi ilk ''Mavi Yolculuk'' yapan şahsiyetlerden biridir ve ünlü bir Türk ressamıdır. Bedri Rahmi’nin ziyaretinden sonra koya bu isim verilmiştir. Daha sonra yüzme molası için Domuz Adası’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme için Ağa Limanı’na demir atılır.

3. Gün: KUMLUBÜKÜ– CENNET ADASI – MARMARİS
Güne çok erken saatlerde Kumlu Bükü’ ne doğru seyir ile başlanır. Kahvaltı Kumlu Bükü’ nde servis edilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve Marmaris gece hayatını yaşayabilir.

4. Gün: MARMARİS
Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

FETHİYE-MARMARİS FETHİYE-MARMARİS